Villanyszerelő

Budapest, Hungary

Posted: 13-Sep-2017

Ref#: BC_PPG-006

PPG: We protect and beautify the world (TM)

A PPG a világ vezető bevonat gyártó vállalata. A lopakodó repülőgépek speciális bevonatától a Mercedes autók festéséig számos területre szállít egyedi iparági megoldásokat. A céget 1883-ban alapították, központja Pittsburgh-ben található és világszerte közel 70 országban van jelen.

Hazánkban a PPG több üzletágban is képviselteti magát: ipari gyártók használják speciális festékeinket és bevonatainkat, illetve a legnagyobb hazai autógyárak is a PPG festékeivel és egyedi technológiájával – a Trilak munkatársainak szakmai vezetésével – festik az itthon gyártott autókat.

A PPG Trilak Kft. 2008-tól tartozik a PPG cégcsoporthoz. Több, mint 100 éves hagyományainkra, erős, megbízható márkáinkra és multinacionális hátterünkre építve piacvezetőek vagyunk a magyar és nemzetközi festékpiacon.

munkakörbe keresünk kollégát

Feladatok:

  • hibák jellegének megállapítása
  • karbantartási tervben rögzített berendezések karbantartása, ellenőrzése, dokumentálása
  • munkalapon végzett munkák teljesítése
  • üzemzavar elhárítása
  • szabványossági felülvizsgálat szerinti javítások
  • szabványok, hatósági előírások változásából adódó feladatok végrehajtása
  • fűtés és sprinkler rendszer üzemeltetés, karbantartás
  • egyéb karbantartási munkák elvégzése

Elvárások:

  • Erősáramú berendezés szerelő vagy villanyszerelő végzettség
  • min. 3 éves szakmai gyakorlat
  • 2 műszakos munkarend vállalása
  • Önálló munkavégzés
  • Jó problémamegoldó képesség

Előnyt jelent:

  • Robbanásbiztos berendezések kezelése és karbantartása végzettség és gyakorlat
  • Érvényes targonca vezetői jogosítvány
  • Érintésvédelmi és szabványossági felülvizsgáló végzettség
  • Fűtő vizsga
  • Alapfokú számítógépes ismeret

Amit kínálunk:

  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Stabil, piacvezető cég
  • Versenyképes fizetés, cafeteria, bónusz
  • Kiemelt munkavállalói biztosítás

Munkavégzés helye:

  • Budapest, XXIII. kerület

Not yet ready to apply? Sign up to be notified of future opportunities

About Serendi

Serendi is a recruitment service provider with its headquarters in Switzerland. Our clients are large Swiss or international companies.

We manage the entire recruitment process for our client companies - including sourcing of candidates. Candidates are selected based on how well their experience and qualifications match our clients position requirements.

We source and screen thousands of candidates and applications per year and recommend the most qualified candidates to our clients.

If you want to apply for one of the open positions with one of our clients you can do this through this website. Please enter the required data and upload your CV. Our recruitment consultants will screen your application very thoroughly. You will receive via email constant updates on the status of your application. Please apply for each position you are interested in.