Tool Making Technologist

Będzin, Poland

Posted: 1-Sep-2017

Ref#: P261/EU1708-19

Johnson Electric Group to niekwestionowany lider w produkcji silników, przełączników i mikroprzełączników. Nasze podsystemy ruchu wykorzystywane są w wielu gałęziach przemysłu, m.in. w motoryzacji, AGD, automatyce budynków, inżynierii sanitarnej oraz wielu innych. Jesteśmy solidnym partnerem dla naszych Klientów.

Do zakładu w Będzinie, w związku z rozwojem organizacji i rozbudową narzędziowni, poszukujemy doświadczonych i odpowiedzialnych osób na nowo utworzone stanowisko

Tool Shop Engineer/Technolog Narzędziowni

Zakres obowiązków

·       Analiza dokumentacji konstrukcyjnej w celu doboru odpowiedniej technologii

·       Opracowywanie dokumentacji technologicznej

·       Dobór odpowiednich maszyn, narzędzi oraz parametrów do procesów technologicznych

·       Planowanie i optymalizacja procesów produkcyjnych z uwzględnieniem wymagań technologicznych, jakościowych i kosztowych

·       Opracowywanie i wdrażanie programów na obrabiarki sterowane numerycznie CNC w zależności od potrzeb produkcyjnych

·       Koordynowanie pracy techników w celu zapewnienia terminowej realizacji zleceń produkcyjnych

Wymagania

·       Wykształcenie wyższe techniczne, najlepiej o profilu mechanicznym (technologia obróbki skrawaniem lub pokrewne)

·       Minimum 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

·       Wiedza z zakresu zasad programowania maszyn CNC

·       Dobra znajomość rysunku technicznego oraz umiejętność przygotowywania i prowadzenia dokumentacji technologicznej

·       Mile widziana znajomość oprogramowania CAD/CAM (SolidWorks, ESPRIT)

·       Znajomość języka angielskiego będzie dużym atutem

·       Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność

Oferujemy:

·       Ciekawą i stabilną pracę, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku o dynamicznym rozwoju

·       Środowisko pracy działające w oparciu o filozofię Kaizen

·       Możliwość rozwoju zawodowego oraz wdrażania własnych pomysłów

·       Przyjazną atmosferę pracy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz z dokładnym opisem zakresu obowiązków.

Po zaaplikowaniu nastąpi automatyczne przekierowanie na stronę Serendi, partnera Johnson Electric w zakresie rekrutacji.

W CV prosimy o umieszczenie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy na potrzeby rekrutacji (zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z 29.08.1997, Dz.U.133, poz. 883)”.

Not yet ready to apply? Sign up to be notified of future opportunities

About Serendi

Serendi is a recruitment service provider with its headquarters in Switzerland. Our clients are large Swiss or international companies.

We manage the entire recruitment process for our client companies - including sourcing of candidates. Candidates are selected based on how well their experience and qualifications match our clients position requirements.

We source and screen thousands of candidates and applications per year and recommend the most qualified candidates to our clients.

If you want to apply for one of the open positions with one of our clients you can do this through this website. Please enter the required data and upload your CV. Our recruitment consultants will screen your application very thoroughly. You will receive via email constant updates on the status of your application. Please apply for each position you are interested in.