Magazynier / Waterspider

Będzin, Poland

Posted: 15-Nov-2017

Ref#: P279/EU1711-50B

Johnson Electric Group to niekwestionowany lider w produkcji silników, przełączników i mikroprzełączników. Nasze podsystemy ruchu wykorzystywane są w wielu gałeziach przemysłu, m.in. w motoryzacji, AGD, automatyce budynków, inżynierii sanitarnej oraz wielu innych. Jesteśmy solidnym partnerem dla naszych Klientów.Zakład początkowo zlokalizowany był w Dąbrowie Górniczej, po 10 latach został przeniesiony do Będzina. Aktualnie zatrudnia ponad 1200 pracowników.

Do zakładu w Będzinie, w związku z rozwojem firmy, poszukujemy osób na stanowisko:

Magazynier – operator wózków widłowych

Twoje obowiązki:

·         Prowadzenie załadunku i rozładunku dostaw

·         Kompletacja zamówień zgodnie z uzyskaną specyfikacją, wysyłki do klienta

·         Odbiór wyrobów gotowych z produkcji

·         Prowadzenie wymaganej dokumentacji

·         Aktywny udział w inwentaryzacjach

·         Obsługa wózków widłowych

·         Dbanie o zachowanie bezpiecznych warunków pracy

Twój profil:

·         Wykształcenie średnie

·         Doświadczenie na podobnym stanowisku, najlepiej w firmie produkcyjnej

·         Praktyczne umiejętności obsługi wózków widłowych (posiadanie uprawnień na wózki widłowe jest warunkiem koniecznym)

·         Samodzielność, rzetelność i zaangażowanie

·         Chęć do pacy i umiejętność współpracy w zespole

·         Praca na 2 zmiany

Oferujemy:

·         Stabilną pracę, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku w fazie rozwoju

·         Środowisko pracy działające w oparciu o filozofię Kaizen

·         Przyjazną atmosferę pracy

·         Możliwość podjęcia pracy od zaraz

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie  CV.

Not yet ready to apply? Sign up to be notified of future opportunities

About Serendi

Serendi is a recruitment service provider with its headquarters in Switzerland. Our clients are large Swiss or international companies.

We manage the entire recruitment process for our client companies - including sourcing of candidates. Candidates are selected based on how well their experience and qualifications match our clients position requirements.

We source and screen thousands of candidates and applications per year and recommend the most qualified candidates to our clients.

If you want to apply for one of the open positions with one of our clients you can do this through this website. Please enter the required data and upload your CV. Our recruitment consultants will screen your application very thoroughly. You will receive via email constant updates on the status of your application. Please apply for each position you are interested in.