Project Leader

Będzin, Poland
Date published: 31-Jul-2017

Johnson Electric Group to niekwestionowany lider w produkcji silników, przełączników i mikroprzełączników. Nasze podsystemy ruchu wykorzystywane są w wielu gałęziach przemysłu, m.in. w motoryzacji, AGD, automatyce budynków, inżynierii sanitarnej oraz wielu innych. Jesteśmy solidnym partnerem dla naszych Klientów.

Do zakładu w Będzinie, w związku z dalszym rozwojem organizacji, na nowo tworzoną pozycję, poszukujemy ambitnego inżyniera na stanowisko:

Lider Projektu / Project Leader

Lider będzie odpowiedzialny za zarządzanie projektem od fazy definicji wymagań (we współpracy z Centrum Kompetencyjnym w Niemczech) do wdrożenia do produkcji. Raportowanie bezpośrednio do Program Menedżera.

Twoje obowiązki

·       Koordynacja uruchomień nowych produktów jak i wdrożenia zmian inżynieryjnych zgodnie z harmonogramem i budżetem dla zakładu JE w Polsce

·       Udział w transferach linii / maszyn / produktów z innych lokalizacji na terenie Europy

·       Zapewnienie pełnej optymalizacji w zakresie wszelkich aspektów projektu z różnych obszarów funkcjonalnych (inżynierii, gospodarki materiałowej, kosztów, bezpieczeństwa, polityk i standardów)

·       Monitowanie postępów w projekcie i ich koordynacja, egzekwowanie wykonalności poszczególnych etapów zgodnie z harmonogramem, kosztami i ograniczeniami jakościowymi

·       Przewidywanie i rozwiązywanie potencjalnych problemów; proponowanie alternatywnych rozwiązań

·       Przygotowywanie raportów nt. projektów poprzez gromadzenie, analizowanie, podsumowywanie informacji i trendów; rekomendowanie działań i prowadzenie prezentacji

Twój profil

·       Wykształcenie wyższe techniczne jest warunkiem koniecznym; ukończenie kierunku mechanicznego będzie dodatkowym atutem

·       Min. 2 lata doświadczenia w prowadzeniu projektów; doświadczenie w branży motoryzacyjnej będzie plusem

·       Znajomość i praktyczne doświadczenie w tworzeniu harmonogramów projektów; znajomość metodyk zarządzania projektami (Wykres Gantta, Critical Path)

·       Dobra znajomość języka angielskiego, pozwalająca na swobodną komunikację

·       Praktyczna znajomość narzędzi i technik typu P/D FMEA, PPAP, Control Plan, Ishikawa, 5W2H

·       Dobra znajomość MS Excel; znajomość MS Project będzie dodatkowym atutem

·       Ogólna wiedza z zakresu ISO/TS 16949; doświadczenie w audytach VDA 6.3 będzie dużym atutem

·       Czynne prawo jazdy kat. B

·       Bardzo dobra komunikacja i umiejętność współpracy w zespole

·       Zaawansowane umiejętności organizacyjne, zdolność ustalenia priorytetów i wielozadaniowość

·       Chęć podejmowania inicjatywy, nowatorskie podejście i zdolność doprowadzania zadań do końca

Oferujemy

·       Ciekawą i pełną wyzwań pracę, w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku w fazie rozwoju

·       Środowisko pracy działające w oparciu o filozofię Kaizen

·       Samodzielne stanowisko umożliwiające rozwój zawodowy i wdrażanie własnych pomysłów

·       Przyjazną atmosferę pracy oraz równowagę pomiędzy życiem prywatnym i zawodowym

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz z dokładnym opisem zakresu obowiązków.

Serendi jest wyłącznym partnerem i dostawcą usług w zakresie rekrutacji pracowników dla Johnson Electric.

W CV prosimy o umieszczenie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy na potrzeby rekrutacji (zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z 29.08.1997, Dz.U.133, poz. 883)”.

Organization Structure
Johnson Electric is one of the world's largest providers of motors, solenoids, micro-switches, flexible printed circuits and control systems. With an annual production capacity of over one billion units, we deliver products and services to the most exacting standards of performance, quality and reliability.

The Group has the following operating divisions aligned with the broad markets they serve:

  • Automotive Products Group (APG)
  • Industry Products Group (IPG)
  • Components and Services (C&S)
Components and Services (C&S) Industry Products Group (IPG) Automotive Products Group (APG)
Not yet ready to apply? Sign up to be notified of future opportunities that might be of interest.
  • To be the world’s definitive Provider of innovative and Reliable motion systems…

  • Johnson Electric has over 38,000 employees in 23 countries worldwide.

  • Design engineering centers are located in Hong Kong, China, Japan, Israel, Italy, Switzerland, Germany, UK and the USA.

  • We offer...

  • Johnson Electric offers its employees exceptional opportunities for personal development and rewarding careers.

  • To this end Johnson Electric Employees share in the success of the company.

  • Johnson Electric people set stretched goals for themselves to drive business growth and personal career fulfillment. We know from experience that bold thinking and bold action will bring about extraordinary results.

  • On any given day, and wherever you may be, there’s probably a Johnson Electric motion solution right where you are – our motion solutions are in more than 300 applications globally.

    • 2 out of 5 cars have features powered by many products from Johnson Electric.
    • 1 out of 3 digital cameras incorporates a motion subsystem by Johnson Electric.
    • 2 out of 5 hairdryers run on a Johnson Electric motor
    • 4 out of 5 inkjet printers have a Johnson Electric motion system
    • 2 out of 5 vacum cleaners run on a Johnson Electric motor
    • 1 out of 4 coffee grinders is powerd by Johnson Electric
    • 1 out of 4 drills runs on a Johnson Electric motor
    • 1 out of 4 garden tools is powered by a Johnson Electric motor

Are you a Johnson Electric Employee?

Here you will find the Europe Candidate Referral Program!

Johnson Electric CRP